SpäťMigrácia na platformu AudaNEXT II

Vážení zákazníci, 

 

dovoľte nám, aby sme Vás informovali o pripravovanej migrácii na novú verziu platformy AudaNEXT II, ktorá je plánovaná na koniec mesiaca jún 2017.  

 

Platforma AudaNEXT  II 

 

V snahe čo najviac prispôsobiť funkcionality nášho systému Vašim potrebám, sme pre Vás pripravili upgrade platformy AudaNEXT. Nová generácia našej platformy, nazvaná AudaNEXT II, spojuje výhody oboch generácii platforiem AudaNet aj AudaNEXT.  

 

Pre tých z Vás, ktorí pracujú na platforme AudaNet budú zmeny spočívať najmä v celkovo modernejšom  prostredí, užívateľsky jednoduchšom ovládaní programu, a najpodstatnejšou zmenou je odstránenie technologického obmedzenia v podobe JAVA. Staré prípady z AudaNetu si budete môcť v rámci migrácie na AudaNEXT II previesť.   

Oproti platforme AudaNEXT I, je v novej generácii vylepšené grafické rozhranie (napríklad zjednodušené označenie strany u párových dielov, možnosť opravy záznamov atď..).  

 

Výhody a ciele platformy AudaNEXT II: 

 

 • Odstrániť technologické obmedzenia pôvodnej platformy (generácia platforiem AudaNEXT nepotrebuje JAVU) 
 • Zaistiť použiteľnosť systému pre rôzne OS a rôzne zariadenia WIN 8 / 10, IE 10 / 11, Chrome 
 • Ponúknuť rýchlu realizáciu  drobných vizuálnych zmien 
 • Prenositeľnosť starých prípadov z AudaNetu 
 • Možnosť preberať globálne dostupné funkcie 
 • Zjednodušiť celý režim podpory a údržby 
 • Postupne previesť fragmentované služby na jednu platformu

 

 

Nová verzia platformy AudaNEXT II bude prepnutá postupne všetkým naším zákazníkom v dňoch 29.6 – 30.6.2017. Presné inštrukcie k migrácii sledujte prosím na našich stránkach

V súvislosti s migráciou si Vás dovoľujeme informovať o nasledujúcich krokoch:  

 

 • Audatex pripravil komplexný užívateľský manuál. Je  k dispozícii na našich internetových stránkach najneskôr v sekcii „ NA STIAHNUTIE“, k dispozícii je aj skrátený manuál pre aktívnych užívateľov.

 

 

 • V tejto súvislosti sme pre Vás pripravili trojhodinové školenia, ktoré nebudú mať za cieľ učiť užívateľa základy (preto školenie nie je určené pre záujemcov, ktorí neprešli základným školením), ale ich cieľom je previesť Vás zmenami, ktoré táto nová platforma oproti pôvodnej obsahuje.

 

O termínoch školení sme Vás informovali e-mailom.

 

 • Servisy, ktoré majú integráciu na DMS systémy :

Pokiaľ máte prepojenie na DMS, oslovili sme Vašich poskytovateľov DMS a požiadali ich o spoluprácu pri prechode. Budeme radi, ak svojho poskytovateľa zo svojej strany oslovíte aj Vy, jedná sa o spoločný záujem náš všetkých.

 • Servisy spolupracujúce s poisťovňami a komunikujúce prostredníctvom služby AudaFlow

Pokiaľ komunikujete s poisťovňami prostredníctvom služby AudaFlow, budete migrovaní spoločne s Vašou partnerskou poisťovňou.

Veríme, že Vám všetky naše plánované kroky pomôžu k bezproblémovému a plynulému prechodu na platformu novej generácie AudaNEXT II. 

Prípadné dotazy, prosíme, smerujte na zakaznickyservis@audatex.sk 

 

S pozdravom 

Team Audatex